PAR MANI

Valērija Gridņeva

SVEIKA, LĪGAVIŅA!
Mani sauc Valērija un man bija briesmīgas kāzas :D

Tas bija 2018 gads un mēs ar vīru izlēmām precēties. Nezinājām, ko darīt, kā plānot un, kur vērsties pēc padoma. Darījām visu tā, kā likās pareizi un rezultātā mums nepietika ēdiena, kāzu dienā mums neatnāca viens no kāzu speciālistiem, bija nesmuka kāzu kūka, iztērējām daudz naudas uz liekām detaļām, uzaicinājām pārāk daudz viesu, kas uzreiz sadārdzināja visu pasākumu un mums vairs nepietika naudas citām lietām un vēl 100 un 1 kļūda, kuru pieļāvām un tas viss kopskatā padarīja mūsu dienu ne tādu, kādu es biju iztēlojusies.
Vai es nožēloju, ka apprecējos? Protams, ka nē! Šī diena vienalga man ir īpaša. Bet, ja jūs prasīsiet, vai jūtos priecīga pēc kāzu dienas, tad varu teikt, ka patiesībā nē, jo biju sarūgtināta par rezultātu un zināju, ka vairs to nevarēšu izlabot. Es vēl vairākus mēnešus jūtos vīlusies savā kāzu dienā un pārdzīvoju par to, ka tagad jāgaida vēl 10 gadi, lai varētu organizēt sev labāku vismaz kāzu dienas jubileju :D Un es izlēmu, ka vēlos sniegt tādu pakalpojumu līgaviņām, lai viņu sapņi un gaitas par kāzu dienu tiešām piepildās un nav jādzīvo ar sarūgtinājuma sajūtu, kādu jutu es.


IZGLĪTĪBA

  • Protams, ar vēlmi vien nepietiek, tāpēc pēc šīs idejas es uzreiz nopirku savas pirmās apmācības “New Skills Academy”, kur mani iepazīstināja ar to, kā notiek kāzu plānošana Amerikā un citās pasaules valstīs.
  • Otrās apmācības izgāju Terēzas Borodinas skolā, kas ir Maskavas kāzu aģentūras dibinātāja ar novadītām vairāk kā 300 kāzām un prēmijas Wedding Awards ieguvēja.
  • Un trešās apmācības pabeidzu “Oh, wedding” skolā, kurā ieguvu sertifikātus, bet galvenais – zināšanas un noderīgu informāciju, ko uzreiz sāku pielietot praksē, organizējot jau vairāk par 30 skaistām kāzu dienām.

Magic Moments
Varbūt nākamā skaistā kāzu diena būs Tavējā!