MŪSU VĒRTĪBAS

prieks

Prieks

Tie, kas mani pazīst, zina, ka man patīk smaidīt. Uzskatu, ka smaids padara cilvēku skaistāku un iepriecina to, kas viņu redz, jo gribas pasmaidīt pretī  

Man ir svarīgi, lai ne vien kāzu diena, bet arī kāzu plānošanas process jums sagādā prieku! Lai tas ir foršs piedzīvojums, nevis mocības, kuras gribas ātrāk aizmirst. Tāpēc vienmēr cenšos radīt patīkamu atmosfēru visas sagatavošanas laikā.

Citāts no pāra atsauksmes: “Man tik ļoti patika organizēšanas process, ka tagad es saskumu par to, ka vairs nebūs regulāru zvanu ar Tevi”

Atklātība

Esmu diezgan atvērts cilvēks vai gudri saucot “ekstraverts”  Man patīk būt vienkāršai un atklātai ar cilvēkiem un vienmēr to novērtēju citos. Tāpēc kāzu plānošanas procesā man ir svarīgi, lai klienti justos brīvi, strādājot ar mani. Lai jūs varētu teikt visu, kas ir uz sirds un dalīties visās savās idejās (pat trakās) un šaubās, jo tikai tad mēs varēsim saprasties un izdomāt jums labāko risinājumu!

Citāts no pāra atsauksmes: “Plānošanas laikā Tu man esi kļuvusi par tuvu draudzeni, uz kuru vienmēr var paļauties un pilnībā uzticēties!”

perfekcionisms

Perfekcionisms

Es ticu mīlestībai līdz mūža galam un novēlu to visiem maniem pāriem, tāpēc vēlos organizēt VIENĪGO kāzu dienu tiešām perfektu! Kur būs pārdomāti visi sīkumi, visas detaļas, visas nianses! No šādām lietām arī veidojas kopējais priekšstats par kāzām.

Citāts no pāra atsauksmes: “Mūsu kāzu diena bija organizēta uz visiem 1000000 procentiem!”

Ja arī tev ir svarīgas šīs lietas, tad visdrīzāk mums būs pa ceļam!